ارزدیجیتال
حراجی دامنه های ویژهمشاهده

پلتفرم رپورتاژ آگهی و بک لینک تسمینو
تبلیغات
تبلیغات تبلیغات
تبلیغات ژاکت, مرجع خرید قالب و افزونه وردپرسی اورجینال

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

رپورتاژ آگهی

دستگاه جوجه کشی ارزان به دلیل اوضاع نا بسمان اقتصادی در بین افرادی که به پرورش و جوجه کشی پرندگان علاقه دارند مورد توجه قرار گرفته است. افراد زیادی هم هستند که در مورد دستگاه های جوجه کشی ارزان که در ایران موجود هست اطلاعات کافی ندارند و معمولا اقدام به خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی میکنند و در خرید خود دچار مشکل میشوند. در این مقاله سعی شده است که اطلاعات کافی درباره ی دستگاه های ارزان و شرکت های سازنده آن ها جمع آوری و در اختیار شما قرار بگیرد. در ادامه به بررسی ارزان ترین دستگاه های بازار پرداخته ایم. در نهایت شما قادر به تشخیص دستگاه خوب و مورد نیاز خود هستید. البته برای بررسی یک دستگاه روش های متفاوتی می باشد که ما از روش تقسیم قیمت بر ظرفیت تخم مرغ استفاده نموده ایم یعنی بررسی کرده ایم شما به ازاء هر تخم مرغ چقدر پرداخت می کنید.

 

لیست دستگاه های جوجه کشی ارزان بازار 52/3/97 :

دستگاه های ارزان قیمت زیادی در بازار موجود میباشد. ما در این جا لیست قیمت دستگاه جوجه کشی ارزان که پر فروش تر میباشند را آورده ایم و بررسی کرده ایم.

 • دستگاه جوجه کشی 12 عددی ایزی باتور 5 اسکندری (375 هزار تومان)
 • دستگاه 96 عددی اسکندری (670 هزار تومان)
 • دستگاه جوجه کشی 84 عددی شرکت فاخته (900 هزار تومان)
 • دستگاه جوجه کشی 84 عددی شرکت بلدرچین دماوند (780 هزار توان)
 • دستگاه جوجه کشی 96 عددی شرکت کاکس ماشین (640 هزار تومان)
 • ماشین جوجه کشی 84 عددی شرکت مشهد برق (900 هزار تومان)

 

بررسی دستگاه جوجه کشی کوچک ایزی باتور 5 اسکندری

این دستگاه جوجه کشی کوچک دارای ظرفیت اسمی 12 عددی تخم مرغ، 30 عددی تخم بلدرچین و 9 عدد تخم غاز است. اما به گفته کاربران عملا در این دستگاه 10 عدد تخم مرغ و 6 عدد تخم غاز بیشتر جای نمیگیرد. دستگاه های رو میزی به دلیل در دسترس بودن کودکان باید با جریان برق 12 ولت کار کنند ولی این دستگاه با جریان برق 220 ولتی کار میکند که بسیار خطرناک میباشد. جنس بدنه این دستگاه پلاستیکی میباشد. ابعاد دستگاه به شرح زیر است:

 

طول 38 سانتی متر ، عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 28 سانتی متر. این دستگاه ترکیب و کپی شده از چندین دستگاه چینی می باشد. قیمت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 نیز نسبت به ظرفیت تخمی که در آن جا میگیرد بسیار بالا است. با تقسیم قیمت بر ظرفیت دستگاه شما نیز به این نتیجه خواهید رسید.
375000/12=31250  برای هر تخم که در دستگاه قرار می دهید باید 31.250 تومان هزینه کنید.

 

این دستگاه 12 عددی بسیار ساده می باشد و اگر بخواهیم مدل بالاتر این دستگاه که توسط این شرکت تولید میشود را تهیه کنیم باید به سراغ دستگاه ایزی باتور 6 برویم که با قیمت بالا ( 580000 تومان ) روبرو میشویم. پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت نسبتا مناسب می باشد. از مزایای این دستگاه میتوان به تولید داخلی بودن و نصب آن روی میز اشاره کرد.

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

 

بررسی دستگاه ارزان قیمت 96 عددی اسکندری

ظرفیت این دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت به شرح زیر می باشد:

 • مرغ: 96 عدد
 • بلدرچین: 240 عدد
 • غاز: 40 عدد
 • ابعاد دستگاه: طول 59 سانتی متر ، عرض 52 سانتی متر ارتفاع 42 سانتی متر

بدنه این دستگاه جوجه کشی نیز از جنس پلاستیک می باشد. سنسور استفاده شده در این ماشین از نوع SHT می باشد. این نوع سنسورها علیرغم کاربری زیاد در صنایع کیفیت مناسب برای استفاده در دستگاه جوجه کشی را ندارند زیرا نسبت به مواد ضد عفونی کننده و پرز جوجه ها بسیار حساس هستند. با در نظر گرفتن نسبت قیمت به ظرفیت دستگاه به این نتیجه می رسیم این دستگاه نیز قیمت مناسبی ندارد. 670000/96=6979 برای هر تخم مرغ باید حدود 7 هزار تومان هزینه بپردازید.

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

بررسی دستگاه جوجه کشی ارزان 84 عددی فاخته

فاخته یک کارگاه تولیدی تازه تاسیس در مشهد می باشد. دستگاه های تولیدی این کارگاه کیفیت و قیمت نسبتا مناسبی دارند ولی باز هم بهترین دستگاه بازار نمی باشد. جنس دستگاه از یک لایه ورق PVC 16 میل میباشد. دیگر شرکت ها نیز از PVC برای بدنه دستگاه های خود استفاده میکنند. در انتخاب این دستگاه ها باید به قطر PVC به کار رفته توجه کرد. به عنوان مثال شرکت کره ای آرکام نیز از PVC در ساخت دستگاه های خود استفاده میکند ولی به جای یک لایه از 2 لایه PVC که در بین آن ها یک نوع اسفنج سخت که هم وزن پایین تر و هم عایق بهتری می باشد استفاده کرده است.

 

در این دستگاه جوجه کشی از فن های تهویه هوا به جای فن سیرکولاسیون هوا استفاده شده است و همچنین سیستم کنترل آماتور و غیر صنعتی دارد. پشتیبانی این شرکت نسبتا ضعیف میباشد.
مزایای این دستگاه بدنه PVC سبک آن میباشد. با در نظر گرفتن نسبت قیمت به ظرفیت، هزینه ای که بابت هر تخم میپردازید قابل محاسبه می باشد:900000/84=10714 بابت هر تخم حدود 11 هزار تومان باید بپردازید.

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

 

دستگاه جوجه کشی قیمت مناسب 84 عددی بلدرچین دماوند

شرکت بلدرچین دماوند یکی از تولید کنندگان با سابقه دستگاه جوجه کشی در ایران میباشد. این شرکت تولیدی در تهران واقع شده است و در اکثر استان های کشور نمایندگی و خدمات پس از فروش فعال دارد. دستگاه های جوجه کشی این شرکت نیز دارای کیفیت، قیمت و خدمات پس از فروش مناسبی هستند. در واقع میشود گفت مناسب ترین قیمت نسبت به ظرفیت و کیفیت را دستگاه های تولیدی این شرکت دارا میباشد.

 

تولید بالا در طول سال و حذف واسطه ها در تهیه مواد اولیه و وارد کردن برخی از قطعات مورد نیاز ساخت دستگاه جوجه کشی به طور مستقیم توسط بلدرچین دماوند باعث شده است تا دستگاه هایی تولید کند تا در عین کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز داشته باشد. ابعاد دستگاه 84 عددی بلدرچین دماوند به شرح زیر میباشد:

 • طول 58 سانتی متر ، عرض 46 سانتی متر ارتفاع 71 سانتی متر

بدنه این دستگاه ارزان قیمت ورق گالوانیزه با روکش رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و ضد خش می باشد. سنسور ماشین جوجه کشی 84 عددی از نوع سنسور پیشرفته DHT 22 است.
ظرفیت این دستگاه برای پرندگان مختلف:

 • مرغ و اردک: 84 عدد
 • بلدرچین: 192 عدد
 • کبک و قرقاول: 128 عدد
 • بوقلمون: 50 عدد
 • غاز: 30 عدد

با در نظر گرفتن نسبت قیمت به ظرفیت به این نتیجه خواهید رسید که این دستگاه قیمت مناسبی دارد: 780000/84=9285 حدود 9.300 تومان برای هر تخم مرغ

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

دستگاه جوجه کشی 96 عددی شرکت کاکس ماشین

شرکت کاکس ماشین نیز یکی از شرکت های با سابقه در حوزه تولید دستگاه جوجه کشی می باشد. ارزانترین دستگاه تولیدی این شرکت با ظرفیت 96 عدد تخم مرغ می باشد. این دستگاه 12 کیلو گرم وزن دارد. جنس بدنه آن پلاستیک می باشد. در مقایسه نسبت قیمت به ظرفیت این دستگاه با دستگاه هم رده خود که دستگاه 96 عددی اسکندری میباشد به این نتیجه میرسیم که این دستگاه (96 عددی کاکس ماشین) قیمت مناسب تری در عین یکسان بودن نوع دو دستگاه دارد:

 • 640000/96=6666 حدود 6700 تومان بابت هر تخم مرغ نطفه دار

جنس بدنه دستگاه جوجه کشی 96 عددی کاکس ضعیف ( نوعی پلاستیک ) می باشد. از محاسن این دستگاه میتوان به پشتیبانی مناسب شرکت اشاره کرد.

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

 

ماشین جوجه کشی 84 عددی شرکت مشهد برق

سابقه این شرکت نسبت به بلدرچین دماوند و کاکس ماشین کمتر می باشد. این شرکت نیز در مشهد فعالیت می کند. دستگاه جوجه کشی ارزان و قیمت مناسب این شرکت 84 عدد ظرفیت برای تخم مرغ دارد. ظرفیت این دستگاه برای سایر پرندگان به شرح زیر می باشد:

 • بلدرچین: 192 عدد
 • شترمرغ: 2 عدد
 • غاز: 30 عدد

نسبت قیمت به ظرفیت دستگاه: 900000/84=10714 حدودا برای هر تخم مرغ 11 هزار تومان
این شرکت به دلیل عرضه و تقاضای پایین و پشتیبانی ضعیف فروش کمی دارد.

 

مقایسه دستگاه های جوجه کشی ارزان قیمت موجود در بازار

 

البته دستگاه های کوچک خارجی و داخلی دیگری برای بررسی موجود می باشند که چون فروش خیلی بالا ندارند به بررسی آنها نپرداخته ایم. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات کامل و خوبی برای انتخاب دستگاه های ارزان قیمت بدست آورده همچنین جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی میتوانید به سایت رسمی شرکت های اشاره شده مراجعه نمایید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 1 / 5. تعداد رای : 1

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

دانلود

هاست ارزان، لایت اسپید، سرور مجازی منطبق با اسکریپت های 20script کلیک کنید >

خرید ارز
مطلب مفیدی بود ؟
نویسنده : تیم محتوای 20اسکریپت 2 رپورتاژ آگهی
لینک کوتاه مطلب : https://www.20script.ir/?p=35621
مطالب مرتبط
برخی از قالب های وبلاگ - بیست اسکریپت
قالب عشق بین انگشت هاقالب عشق بین انگشت ها
قالب دخترونه و آرایشقالب دخترونه و آرایش
قالب زیبای ماشینقالب زیبای ماشین
قالب فانتزی و طنز چِشمقالب فانتزی و طنز چِشم
قالب دختر رویاییقالب دختر رویایی
قالب وبلاگ دکوراسیونقالب وبلاگ دکوراسیون
قالب وبلاگ کلبه و درختقالب وبلاگ کلبه و درخت
قالب دختر زیباقالب دختر زیبا
قالب پسرونه غمگینقالب پسرونه غمگین
قالب عاشقانه قلبقالب عاشقانه قلب
بیست اسکریپت
اسکریپت
profile
sourceforge
profile webmaster
profile check
checker list
checker
checker
upload file